MÖBLER / Bord / Serveringsvagn 14666205
nr 1466 6205
Serveringsvagn
längd: 80 cm, djup: 46 cm, höjd: 66 cm
Kondition: slitage, skador
Utrop:
500 kr
Såld:
250 kr
måndag 9 maj 2022
kl 20:38:18
200 kr
150 kr
200 kr (Budbetjänt)